Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Always
cs: Vždy

en: Global
cs: Globální

en: Per user
cs: Na uživatele

en: Character limit
cs: Omezení počtu znaků

en: User signature
cs: Podpis uživatele
