Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Always
da: Altid

en: Limits
da: Begrænsninger

en: Per user
da: Pr. bruger

en: Character limit
da: Tegn-grænse

en: User signature
da: Brugersignatur
