Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: Always
nl: Altijd

en: Limits
nl: Limieten

en: Global
nl: Algemeen

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: User signature
nl: Gebruikershandtekening
