Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: None
pl: Brak

en: Always
pl: Zawsze

en: Limits
pl: Limity

en: Global
pl: Globalne

en: Per user
pl: Na użytkownika

en: Character limit
pl: Limit znaków

en: User signature
pl: Sygnatura użytkownika
