Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Always
sk: Vždy

en: Limits
sk: Obmedzenia

en: Global
sk: Globálny

en: Per user
sk: Podľa používateľa

en: Character limit
sk: Limit znakov
