Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Always
sv: Alltid

en: Limits
sv: Begränsningar

en: Global
sv: Globalt

en: Per user
sv: Per användare

en: Character limit
sv: Teckenbegränsning
