Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Per user
bo: སྤྱོད་མཁན་རེ་ལ

en: Character limit
bo: ཡིག་འབྲུའི་ཚོད་འཛིན

en: User signature
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ས་ཡིག
