Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: None
de: Keine

en: Always
de: Immer

en: Exempt roles
de: Ausgenommene Rollen

en: Limits
de: Begrenzungen

en: Show a user's signature
de: Die Signatur des Benutzers anzeigen

en: Per user
de: Nach Benutzer

en: Character limit
de: Zeichenbegrenzung

en: User signature
de: Benutzersignatur
