Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Always
es: Siempre

en: Limits
es: Límites

en: Per user
es: Por usuario

en: Character limit
es: Límite de caracteres

en: User signature
es: Firma de usuario
