Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Always
et: Alati

en: Global
et: Globaalne

en: Character limit
et: Tähemärkide piirang

en: User signature
et: Kasutaja allkiri
