Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Always
eu: Beti

en: Global
eu: Globala

en: Per user
eu: Erabiltzaileko

en: User signature
eu: Erabiltzailearen sinadura
