Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Always
fi: Aina

en: Limits
fi: Rajat

en: Global
fi: Yleinen

en: Per user
fi: Käyttäjää kohti

en: Character limit
fi: Kirjainmäärärajoitus

en: User signature
fi: Käyttäjän allekirjoitus
