Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Always
fr: Toujours

en: Limits
fr: Limites

en: Per user
fr: Par utilisateur

en: Character limit
fr: Limite de caractères

en: User signature
fr: Signature de l'utilisateur
