Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Global
he: כללי

en: Per user
he: למשתמש

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: User signature
he: חתימת משתמש
