Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Always
hu: Mindig

en: Exempt roles
hu: Kivételezett szerepkörök

en: Minimum content length
hu: Minimális tartalom hosszúság

en: Minimum content action
hu: Ha túl rövid az aláírás

en: Members of these roles will be exempt from content length settings.
hu: Az itt megjelölt szerepkörök tagjai mentesülnek a hosszbeállítások alól.

en: Line limit
hu: Sor korlátozása

en: Limits
hu: Korlátok

en: Global
hu: Általános

en: Show a user's signature
hu: Mutatja a felhasználó aláírását

en: Once per conversation
hu: Egy oldalon, csak egyszer

en: Per user
hu: Felhasználónként

en: Character limit
hu: Karakterszám korlátja

en: User signature
hu: Aláírás
