Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Always
it: Sempre

en: Limits
it: Limiti

en: Global
it: Globale

en: Per user
it: Per utente

en: Character limit
it: Limite caratteri

en: User signature
it: Firma utente
