Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Always
ja: 必須

en: Global
ja: グローバル

en: Per user
ja: ユーザー単位

en: Character limit
ja: 文字数制限

en: User signature
ja: 署名
