Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Always
lt: Visada

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Global
lt: Globalus

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: User signature
lt: Vartotojo parašas
