Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Always
oc: Totjorn

en: Per user
oc: Per utilizaire

en: Character limit
oc: Limite de caractèrs

en: User signature
oc: Signatura de l'utilizaire
