Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: None
ru: Нет

en: Always
ru: Всегда

en: Exempt roles
ru: Освобождённые роли

en: Minimum content length
ru: Минимальная длина содержимого

en: Members of these roles will be exempt from content length settings.
ru: Пользователи с этими ролями будут освобождены от настроек длины содержимого.

en: Line limit
ru: Ограничение по линиям

en: Limits
ru: Ограничения

en: Global
ru: Глобальный

en: Per-conversation signatures
ru: По-беседные подписи

en: Show a user's signature
ru: Показывать подписи пользователя

en: Once per conversation
ru: Единожды за беседу

en: Members of these roles will have their signatures shown in every post.
ru: Подписи пользователей с этими ролями будут отображаться в каждом сообщении.

en: Signatures for Forums
ru: Подписи для Форумов

en: Per user
ru: По пользователям

en: Character limit
ru: Ограничение символов

en: User signature
ru: Подпись пользователя
