Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Always
tr: Her zaman

en: Limits
tr: Sınırlar

en: Global
tr: Genel

en: Per user
tr: Kullanıcı başına

en: Character limit
tr: Karakter sınırı

en: User signature
tr: Kullanıcı imzası
