Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: None
uk: Немає

en: Always
uk: Завжди

en: Exempt roles
uk: Звільнені ролі

en: Limits
uk: Межі

en: Global
uk: Глобальне

en: Per user
uk: По користувачах

en: Character limit
uk: Символьне обмеження

en: User signature
uk: Підпис користувача.
