Signed Nodes (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Other
ar: آخر

en: Pending
ar: معلّق

en: Reports
ar: التقارير
