Signed Nodes (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Node ID
bg: Номер

en: Other
bg: Други

en: Pending
bg: В изчакване

en: Reports
bg: Доклади
