Signed Nodes (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Other
cy: Arall

en: Reports
cy: Adroddiadau
