Signed Nodes (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Other
da: Anden

en: Pending
da: Afventer

en: Reports
da: Rapporter
