Signed Nodes (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Other
eu: Bestea

en: Reports
eu: Txostenak
