Signed Nodes (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Other
fi: Muu

en: Pending
fi: Odottaa

en: Reports
fi: Raportit
