Signed Nodes (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Other
fr: Autre

en: Signed
fr: Confirmé

en: Pending
fr: En attente

en: Full Name
fr: Nom complet

en: Reports
fr: Rapports
