Signed Nodes (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Node ID
id: ID Node

en: Other
id: Lainnya

en: Pending
id: Tertunda

en: Reports
id: Laporan
