Signed Nodes (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Node ID
ja: ノードID

en: Other
ja: その他

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Reports
ja: レポート
