Signed Nodes (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Node ID
jv: ID Node

en: Other
jv: Liyané

en: Reports
jv: Laporan
