Signed Nodes (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Other
kk: Басқа

en: Reports
kk: Есептер
