Signed Nodes (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Other
lt: Kiti

en: Pending
lt: Laukiama

en: Reports
lt: Ataskaitos
