Signed Nodes (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Other
oc: Autre

en: Pending
oc: En espèra

en: Reports
oc: Rapòrts
