Signed Nodes (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Other
ps: نور

en: Reports
ps: راپورونه
