Signed Nodes (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Other
pt: Outro

en: Signed
pt: Assinado

en: Pending
pt: Pendente

en: Full Name
pt: Nome completo

en: Reports
pt: Relatórios
