Signed Nodes (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Other
ro: Altele

en: Pending
ro: În așteptare

en: Full Name
ro: Nume complet

en: Reports
ro: Rapoarte
