Signed Nodes (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Reports
si: වාර්තා
