Signed Nodes (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Other
sk: Ostatné

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Reports
sk: Hlásenia
