Signed Nodes (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Other
tr: Diğer

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Reports
tr: Raporlar
