Signed Nodes (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Other
uk: Інше

en: Signed
uk: Підписано

en: Pending
uk: Очікування

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Reports
uk: Звіти
