Signed Nodes (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Reports
am: ሪፖርቶች
