Signed Nodes (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Other
ast: Otru
