Signed Nodes (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Node ID
ca: ID del node

en: Other
ca: Altres

en: Signed
ca: Signat

en: Pending
ca: Pendent

en: Reports
ca: Informes
