Signed Nodes (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Other
cs: Jiné

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Reports
cs: Logy
