Signed Nodes (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Other
el: Άλλο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Reports
el: Αναφορές
