Signed Nodes (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Other
es: Otro(s)

en: Signed
es: Firmado

en: Pending
es: Pendiente

en: Full Name
es: Nombre completo

en: Reports
es: Informes
