Signed Nodes (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Other
et: Muu

en: Pending
et: Ootel

en: Reports
et: Raportid
