Signed Nodes (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Other
gl: Outro

en: Pending
gl: Pendente

en: Reports
gl: Informes
